Omcirkel zondag 19 april 2026 groot in je agenda! Op deze dag komt, van 12:00 tot 17:00 uur, geschiedenis en beleving samen in het hart van Deventer. Een dag vol verrassingen en verhalen met de Hollywood-sfeer uit de jaren '70.
Militaire optocht & klassieke auto's
De sfeer van vroeger komt op de Brink tot leven met historische voertuigen gelijkend uit de film maar ook klassieke voertuigen uit de jaren '70, Gedurende de dag kun je de militaire en klassieke voertuigen van heel dichtbij bekijken.
Brandweerwagen
Het is gelukt! Dé brandweerwagen die destijds onderdeel was van de opnames van 'A Bridge Too Far' is ook aanwezig.
Draaiorgel & live muziek
Gezellige achtergrondmuziek komt van een draaiorgel. Om het echte jaren '70 gevoel bij je op te roepen, vinden verschillende muziekoptredens plaats mét muziek uit dit decennium. Let's dance!
Film & photobooth
Leg jouw herinnering aan deze bijzondere dag vast via een levensgrote filmprojector & fotogastenboek.
Barbier
Net zoals dat destijds bij figuranten en Sean Connery tijdens de opnames gebeurde, is een barbier aanwezig die bezoekers gratis (!) knipt.
Popcorn voor iedereen
Voor een echte filmvibe is er gratis popcorn voor iedereen!
Schminkstand
Speciaal voor kinderen bieden we de mogelijkheid om zich te laten schminken in het thema van 'A Bridge Too Far'.
Filmprop knutselen
Op de Brink richten we, speciaal voor de jonge filmliefhebber, een ruimte in waar heerlijk geknutseld kan worden. Maak bijvoorbeeld je eigen parachute!
Wil je een spannend of tragisch verhaal verbeelden, reflecteren op hedendaagse oorlogen of juist een komisch moment naspelen? Dit is jouw moment om regisseur te zijn! Je kunt ook gebruikmaken van het miniatuurlandschap in de kelder van het museum als decor voor je film, maar je mag ook op pad gaan in de stad, thuis verder filmen of combineren. Zo geef je jouw film helemaal je eigen vorm en kies je zelf welke locaties en beelden jouw verhaal versterken.
Kom gezellig met de hele familie naar de Brink en beleef (opnieuw) het Hollywood-sfeertje van toen!
Alle informatie over de tentoonstelling en de activiteiten vind je op